Verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený

Este od minuleho roka rozbita poulicna lampa pri "hornej" skolke. Taktiez ma zaujima preco nesvieti verejne osvetlenie na parkoviskach Billa a Tesco. Naco su tam lampy, ked tam ma byt tma?

22. marec 2015

Marek

Lampa opravena, dakujem za vyriesenie. Este neviem ako dopadli tie parkoviska, ale uz toto je pozitivne.
23. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Technické služby Stará Turá uvedenú lampu verejného osvetlenia opravili. Čo sa týka osvetlenia parkovísk pri OD BILLA a TESCO, na toto osvetlenie Technické služby Stará Turá ani mesto nemajú dosah. Ide o pozemky patriace k budovám obchodného centra a Billy a osvetlenie týchto priestorov si zabezpečujú vlastníci sami. Technické služby informovali majiteľov o požiadavke občanov na osvetlenie priestorov a tí prisľúbili, že sa tomuto podnetu budú venovať.

Lívia Boorová, mesto Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania