Chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený
meno
Občan 07. apríla 2015

Dobrý deň,
na týchto miestach chýbajú koše a majitelia psov nemajú kam vyhodiť odpad. Je možné, aby tam boli koše dobudované?
Ďakujem

16. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš bol v uvedenej lokalite včera pracovníkmi Technických služieb Stará Turá osadený.

Lívia Boorová, mesto Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania