Zničené schodisko

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Albert, 10. júna 2015

Pozdravujem,
chcem sa spýtať či by sa dalo niečo robiť so schodiskom vedúcim ku bankomatu VUB pri Chirane. Ako vidieť podľa obrázkov, je v katastrofálnom stave a skôr či neskôr tam môže prísť niekto k úrazu.
Ďakujem

11. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mesto kontaktovalo vlastníka budovy i schodiska pred ním. Vlastník nás ubezpečil, že od pondelka 15. júna 2015 začnú s opravou daného schodiska. Dovtedy schodisko zabezpečia, aby nedošlo k úrazu.


Lívia Boorová, MsÚ Stará Turá
23. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
schodisko už vlastník budovy opravil.

Lívia Boorová, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.