Nájazd na chodník pri katolickej fare

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

V riešení
meno
Anna 15. februára 2016

Dobry podvecer, chcela by som sa spytat, ci by bolo mozne dorobit najazd k chodniku pri katolickej fare, je to karastrofa hlavne vecer, ked tam nesvieti ziadne svetlo, Najazd je urobený len do polovice chodnika a vcera vecer som si tam kvoli tomu vytkla clenok, a spadla na koleno, Je tam tma clovek si mysli, ze stupi na cestu a pritom stupi na hranu najazdu, ktorý v tme nie je vobec vidieť (kde je ukonceny). Ziadala by som o vyriesenie problemu, bud dostatocnym osvetlenim, alebo dorobenim najazdu pri chodniku. Dakujem

17. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený nájazd budú Technické služby Stará Turá opravovať počas plánovaných opráv miestnych komunikácii približne v mesiacoch máj a jún.

Lívia Boorová, MsÚ
23. jún 2016

Anna

dobry den je koniec juna a nic nie je opravene, dufam, ze ste mali na mysli tento rok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania