Parkovisko nad Andiamom

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

V riešení
meno
zdeno 29. septembra 2016

Dobrý deň, má mesto v pláne s úpravou parkovacej plochy nad Andiámom? Parkovisko sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej cesty na ul. Hurbanová.
Toto parkovisko je v katastrofálnom stave, takisto ak by sa takáto oprava realizovala, tak nakreslenie parkovacích miest by nebolo od veci.
Dakujem.

30. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pre budúci rok máme v programovom rozpočte mesta realizáciu parkoviska na Ul. Hurbanovej za predajňou COOP Jednota. Technické služby postupne riešia tie najpálčivejšie lokality, kde je problém s parkovaním, ale toto parkovisko je zatiaľ funkčné a kapacitne vyhovuje. V budúcnosti sa plánuje i s úpravou tohto parkoviska, čím dôjde k efektívnejšiemu komfortu parkovania.




Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania