Zlomená latka na lavičke

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený
meno
Richard 18. novembra 2018

Dobry deň bolo by možné opraviť lavičky na Družstevnej ulici (sídlisko kujanovec)

20. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet sme poslali na Technické služby mesta Stará Turá, ktoré prisľúbili situáciu vyriešiť.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
29. jún 2019

Richard

Dobrý deň
Chcem sa spýtať kedy bude opravená lavička už je viac ako pol roka
23. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dané lavičky boli v roku 2019 opravené a latky vymenené.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.