Mierova-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený

Zatial som nenašiel značku, ktorá by dovolovala parkovať na ploche vedĺa detského ihriska na Hurbanovej ulici, kde sú každodenne odparkované autá. Chápem, že situácia pri snehovej kalamite nebola jednoduchá, ale už je tu jar. Poprosím buď označiť miesto za parkovisko, alebo určiť zákaz parkovania. Ďakujem za odozvu.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Michal,
máte pravdu, počas snehovej kalamity sa tolerovalo parkovanie v tomto priestore. Momentálne budeme túto situáciu riešiť v spolupráci s Mestskou políciou a Technickými službami mesta Stará Turá.

Kto? Mestská polícia, Technické služby mesta Stará Turá

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
20. január 2021

Odpoveď samosprávy

V danom priestore boli vyznačené parkovacie miesta ešte v roku 2019.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania