Mierova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

V riešení
meno
Juraj Illa 04. novembra 2019

Strom (pravdepodobne javor) je asi z 1/3 suchy. Pri silnom vetre hrozi odlomenie celych hrubych konarov alebo ich casti a poranenie ludi alebo poskodenie aut parkujucich v okoli stromu.
Strom sa nachadza priblizne oproti vchodu do materskej skoly na Mierovej ulici. Prosim o odstranenie suchych casti stromu. Dakujem..

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet sme zaslali na Technické služby mesta Stará Turá, ktoré zaistia orez stromu.

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
08. november 2019

Juraj Illa

Dobry den,
dakujem Vas za rychlu reakciu - tech. sluzby uz zacali pracovat na orezavani.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania