Mestský mobiliár, Stará Turá, Naposledy zodpovedané samosprávou, Hurbanova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Hurbanova-kontajner-preplnený

Hurbanova
19. júla 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hurbanova-detské ihrisko-poškodené

Hurbanova
27. augusta 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Hurbanova-detské ihrisko-chýbajúce

Hurbanova
19. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nebezpecna plocha pre deti

Hurbanova
20. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš

Hurbanova
08. apríla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0