Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zabudnutá čast mesta Stropkov

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

V riešení

Zaslal: Jana Fiľarská, 29. januára 2016

Dňa 29.1.2016 (piatok) o 6.44 hod. som v nemom úžase sledovala, čo sa chlapi natrápili pri vykonávaní svojej práce - odvozu komunálneho odpadu. Kvôli "parkovaniu" MV sa nebolo možné dostať ku kontajnerom. Napriek tomu pracovníci Služby, m.p., si dali námahu a kontajner umiestnený na východnej strane dotiahli až k smetiarskemu vozidlu. Otázne je, dokedy ich to bude "baviť". Myslím, že takto to bolo aj na západnej strane. Už sme to tu kedysi zažili. Taktiež v okolí domov sa neodhŕňal sneh, bola som rada, že sme sa dožili aspoň posypu na báječne zľadovatenej príjazdovej ceste, za čo by som sa chcela poďakovať Ing. Lukáčovi (bol to náhodný rozhovor). Super, že je odmäk. No a teraz možno najnovšie hrozí aj "neodvoz" KO. Dúfam, že sa nedočkám odpovede typu - dajte si žiadosť na vývoz KO. :)

15. február 2016

Odpoveď samosprávy

Pani Fiľarská, ak je to možné, jednoznačnejšie popíšte problém, na ktorý chcete upozorniť. Z príspevku vyplýva, že odpad bol riadne vyvezený. Takisto, vzhľadom na aktuálne počasie nie je možné overiť, v akom rozsahu a kvalite je v danej lokalite realizovaná zimná údržba.

Peter Novák
komunikácia, marketing, vzťahy s verejnosťou
15. február 2016

Jana Fiľarská

Pán Novák, vzhľadom na počasie je problém zimnej údržby neaktuálny. Chcem len podotknúť, že sneh bol v minulej sezóne odhrnutý raz, v tejto ani raz.
Čo sa týka vývozu KO, chcem jednoznačne upozorniť na situáciu týkajúceho sa parkovania, kedy sa môže stať, že vývoz KO nebude práve kvôli parkovaniu zrealizovaný. Tento problém sme mali už v minulosti. Je pravda, že snahou pracovníkov Služby mesta Stropkov bol KO odvezený, otázka znie, dokedy bude táto snaha trvať. Kedy mienite riešiť parkovanie v okolí bytového domu č. 320, tak, aby parkovacie autá nebránili príjazdu vozidiel rýchlej pomoci, hasičov, a napríklad aj odvodu KO.
Pán Novák, netreba sedieť za stolom ale vyraziť do terénu, problém by bol hneď jasný a jednoznačný.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.