Nebezpečný vjazd na I/15

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

V riešení

Zaslal: Ján Zápotocký, 15. februára 2016

Vzhľadom na nedostatok parkovacích miest, permanentne využívajú občania aj parkovaciu plochu naproti Krátkej ul., hoci je tam tabuľka "Zákaz parkovania". Problémom je bezpečný výjazd vozidiel z parkoviska ako aj vozidiel garážovaných na susednej nehnuteľnosti. Pre nedostatočný rozhľad môže dôjsť ku kolíznym situáciám medzi vozidlami smerujúcimi po I/15 z centra a vozidlami vychádzajúcimi z parkoviska na I/15 smerom do centra mesta. Odporúčam vhodne použiť doprané zrkadlo, prípadne prikázať výjazd vozidiel vpravo. Nebezpečenstvo kolízia stúpa v zimných podmienkach a za zníženej viditeľnosti.

22. február 2016

Odpoveď samosprávy

Podnetom sa bude vedenie mesta zaoberať na porade dňa 29. 2.

Peter Novák
marketing, komunikácia, vzťahy s verejnosťou
01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Vedenie mesta sa podnetom zaoberalo na porade dňa 29. februára. V priebehu jarných mesiacov by po konzultácii so správcom cesty I. triedy i dopravným inšpektorátom malo padnúť definitívne rozhodnutie, ako riešiť režim dopravy v uvedenej lokalite. Do úvahy prichádzajú aj vami navrhované riešenia.

Peter Novák
marketing, komunikácia, vzťahy s verejnosťou

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.