Vstup k radovým garážom

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Ján Zápotocký, 20. apríla 2016

Roky trápi užívateľov radových garáži (pri MŠ so slnečnými kolektormi) nespevnená plocha pred nimi. Na snímke záber po krátkom daždi - priehlbiny medzi garážami zaplnené zrážkovou vodou. Začiatok padania zrážok ukazuje hlavný zdroj vody - spevnené plochy za garážami, z ktorých okolo obrubníka vedľa zaparkovaného pickapu steká medzi garáže dažďová voda. Tu je potrebné vhodným spôsobom zviesť do žľabu za garážami situácia by sa bez nákladných stavebných úprav rýchlo nepomerne zlepšila.

26. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Problémom sa budeme zaoberať a snažiť sa nájsť jeho komplexné riešenie.

Michal Šandrik, riaditeľ podniku Služba
27. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Oprava plôch pri uvedených garážach, spolu s ich odvodnením je zahrnutá v aktuálnom rozpočte mesta Stropkov a mala by prebehnúť v letných mesiacoch tohto roka.

Ondrej Brendza, primátor mesta
06. október 2017

Odpoveď samosprávy

V uplynulých dňoch prebehla pri garážach kompletná rekonštrukcia spevnených plôch, vďaka čomu bol odstránený aj problém, na ktorý podnet poukazuje.

Ondrej Brendza, primátor mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.