Závada v zjazdnosti MK

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Ján Zápotocký, 09. mája 2016

Na Hrnčiarskej (pri dobudovanom dláždenom parkovisku) je osadená vpusť cestnej kanalizácie. Poškodením asfaltového krytu pri ráme vpustu sa vo vozovke vytvorila diera, ktorá ohrozuje hlavne cyklistov a môže tam skončiť i detská nôžka.

23. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Uvedený problém registrujeme, porucha bude v krátkom čase odstránená.

Michal Šandrik
riaditeľ mestského podniku Služba
22. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Kanalizačná vpusť bola opravená.

Michal Šandrik
riaditeľ mestského podniku Služba

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.