Obrovská kaluž na Sládkovičovej

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

V riešení

Zaslal: Andrej Belovežčík, 14. júla 2016

Po "oprave" cesty (cca. pred mesiacom) na Sládkovičovej ulici vznikla situácia, kedy po akomkoľvek daždi dôjde k vytvoreniu kaluže rozkladajúcej sa takmer po celej šírke cesty (pozri fotografie). Keďže chodník na Sládkovičovej nie je, chodec, ale nielen on, sa tak dostáva do nepríjemnej situácie. Fotografie dostatočne ilustrujú stav. :(
Z dôvodu objektívnosti dodávam: Mláka sa tam vytvárala aj pred "opravou", ale v podstatne menších rozmeroch.

25. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Na základe poslaneckého podnetu bola cesta v uplynulom období vyspravená. Odstránenie opisovaného stavu si bude vyžadovať rozsiahlejšiu a finančne náročnejšiu opravu. Jej realizácia bude závisieť od finančných možností podniku.

Michal Šandrik
riaditeľ Služba, m. p.
27. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Rekonštrukcia ulice Sládkovičovej je zahrnutá v aktuálnom rozpočte mesta Stropkov a mala by prebehnúť v letných mesiacoch tohto roka.

Ondrej Brendza, primátor mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.