Upratovanie ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Katarína, 14. augusta 2016

Dobry den, chcela by som navrhnut, aby sa kamienky na ihrisku Zihadielko zametalo.Vyzeralo by to uhladnejsie a v pripade padu dietat by sa zabranilo oskreriu o rozhadzane kamienky v okoli kolotoca a smykalky pre mensie deti.Myslim, ze taky problem by v tom nemal byt.

30. august 2016

Odpoveď samosprávy

Upratovanie ihriska je zabezpečované každý deň v ranných hodinách prostredníctvom podniku Služba, v prípade nevyhnutnosti aj počas dňa. Z hľadiska personálnych kapacít nie je možné upratovať a odhŕňať odskakujúce kamienky nepretržite. Ihrisko je pravidelne monitorované a udržiavané, v meste sa však zameriavame na upratovanie všetkých priestranstiev a nie je možné vyčleniť personál osobitne na jeden objekt.

Dušan Lukáč, vedúci strediska mestského podniku Služba

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.