Zanedbaná autobusová zastávka

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Petra, 28. februára 2017

Roky zanedbaná, neudržiavaná a zničená autobusová zastávka. Potrebná rekonštrukcia, aby mohla opäť slúžiť verejnosti a tiež aby sa odstránil takýto veľmi negatívny pohľad na verejné priestranstvo.

10. marec 2017

Odpoveď samosprávy

V jarných mesiacoch je plánovaná obnova uvedeného objektu.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m.p.
10. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Exteriér aj interiér autobusovej zastávky bol kompletne zrekonštruovaný v réžii mestského podniku Služba.

Ondrej Brendza, primátor mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.