Informačná tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

V riešení

Zaslal: Petra, 13. marca 2017

Informačná tabuľa je vo veľmi zlom stave a potrebuje obnoviť, prípadne vymeniť. Aby plnila svoj účel bolo by vhodné zvážiť premiestnenie bližšie k zastávke, prípadne chodníku. Rovnako tak je potrebné zabezpečiť aktualizáciu oznamov, prípadne plagátov, ktorá momentálne chýba.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

23. marec 2017 Odpoveď

Informačná tabuľa bude odstránená a namiesto nej zabezpečí mesto novú. Predpokladáme, že bude umiestnená v blízkosti aktuálne obnovovanej autobusovej zastávky.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m.p.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.