Starý výkop

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Ján Zápotocký, 22. marca 2017

Vstup do Stropkova (od SK) už niekoľko mesiacov skrášľuje otvorený výkop s rozpadnutými zábranami vedľa cesty I/15 pri penzióne "U Pepina". Káblové prepojenie nie a nie dokončiť, no už by bolo načase. A keď už nie, tak tam aspoň urobiť priadok. Použité dopravné zariadenie sa už v aktuálnej vyhláške č. 9/2009 Z. z. dávno nenachádza.

03. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Výkop bol realizovaný na pozemku súkromnej spoločnosti. V závere marca bol zasypaný a upravený.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m.p.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.