Zlomený suchý konár nad autami

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Fotograf, 09. júna 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pred vchodom č.4 na ulici Krátkej je už dlhšiu dobu zlomený suchý konár na strome. Je otázkou času kedy spadne na dole stojace auto alebo nejakého chodca. Dúfam, že kompetentní ho odpratajú skôr ako sa niečo stane.

16. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Konár odstránili pracovníci podniku Služba a podnet bol vyriešený.

Dušan Lukáč, vedúci strediska mestského podniku Služba

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.