Zábradlie na ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Zaslal: katka, 08. júla 2017

Zábradlie na ihrisku v Bokši je už viac ako dva roky namaľované iba s polovice. Nerozumiem prečo?A to stranou od mestskej komunikácie, určite do nemá estetickú funkciu.

17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Ihrisko leží na sčasti nevysporiadaných pozemkoch a oficiálne nemá svojho správcu. Mesto Stropkov zabezpečuje kosenie a úpravu trávnatej plochy ihriska. Svoje aktivity na ihrisku a blízkom priestranstve vykonávajú členovia ŠK Bokša a obyvatelia mestskej časti Bokša, čo samozrejme samospráva víta a zo svojho rozpočtu pravidelne vyčleňuje na podporu ŠK Bokša finančnú podporu, ktorá môže byť využitá napríklad aj na zabezpečenie vymaľovania predmetného zábradlia.

Peter Novák, marketing, komunikácia, vzťahy s verejnosťou

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.