Triedenie odpadu - chýbajúce koše

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

V riešení

Zaslal: Jana Fiľarská, 28. augusta 2017

Cieľom odpadového hospodárstva podľa VZN č. 3/2016 pri bytovom dome č. 320 na ulici Akad. Pavlovej spočíva len v triedení plastu. Ostatné nádoby určené na triedenie odpadu sa nám akosi "neušli". Vie sa s tým niečo urobiť?

07. september 2017

Odpoveď samosprávy

Rozmiestnenie jednotlivých zberných nádob na separovaný odpad zabezpečovalo predchádzajúce vedenie Služby podľa vtedy stanoveného plánu projektu separovaného zberu. Uvedený podnet ale registrujeme a v najbližšom období zabezpečíme v predmetnej lokalite doplnenie zberných nádob o modrý a zelený kontajner.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m. p.
08. september 2017

Jana Fiľarská

Ďakujem.
17. november 2017

Jana Fiľarská

Mohli by sme dostať aj kontajner na zber papiera? Ten chýbal viac než kontajner na sklo.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.