Pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Maria, 06. septembra 2017

Nefunkcne osvetlenie na chotcanskej ulici na parkovisku

12. september 2017

Odpoveď samosprávy

Porucha na verejnom osvetlení bola odstránená.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m. p.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.