Dopravné zrkadlo

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Marian Motyka, 19. septembra 2017

Pri rekonštrukcii elektrického vedenia na Cintorínskej ulici , na križovatke s ulicou Ľudovíta Štúra, dopravné zrkadlo namontovali tak , že pri výjazde z ulice Ľ.Štúra nevidno časť cesty v smere na cintorín. Je tam nebezpečenstvo kolízie.
Zrkadlo je potrebné natočiť viac doprava , aby zaberalo celú Cintorínsku ulicu.

27. september 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet registrujeme, v spolupráci s Mestskou políciou bude zrkadlo v krátkom čase nastavené tak, aby slúžilo svojmu účelu a eliminovali sme riziká spojené s neprehľadnou križovatkou.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m. p.
11. október 2017

Odpoveď samosprávy

Zrkadlo na križovatke bolo 10. 10. v spolupráci s mestskou políciou nastavené tak, aby plnilo svoj účel z hľadiska bezpečnosti cestnej premávky v uvedenej lokalite.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m.p.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.