Preplnený kontajner na plast

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Milan, 29. septembra 2017

Dosť často sú plné kontajnery na triedený odpad hlavne na plasty buď
častejšie vývozy alebo dodanie ešte jedného zvona na plasty ďakujem.

06. október 2017

Odpoveď samosprávy

Uvedený problém registrujeme a budeme sa ho snažiť riešiť napríklad aj prijatím vami navrhovaných opatrení.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m. p.
14. marec 2018

Milan

Stále su aj niekoľko dni preplnené kontajnery na plast už niekoľko dní zamestnanci služby iba pozbieraju plastové fľaše
16. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme samospráve s upozornením na aktualizáciu opätovne zaslali.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
21. marec 2018

Odpoveď samosprávy

V predmetnej lokalite sme v záujme zvýšenia kapacity umiestnili väčšiu 1500-litrovú zbernú nádobu na separovaný zber odpadu. Zároveň by sme širokú verejnosť chceli požiadať, aby pri separácii dodržiavali odporúčania spracovateľov odpadov, konkrétne stláčanie prázdnych PET fliaš a ďalších objemnejších obalov. Takýmto spôsobom dokážeme ušetriť miesto v nádobách a zvýšiť efektivitu zberu.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m. p.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.