Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Skládka plastového odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Jana Fiľarská, 11. februára 2018

Rada by som upozornila na skládku plastov, kobercov a pod. za Novým cintorínom - ul. Cintorínska, až za plotom smerom ku vodojemu - v Stropkove.

26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetná skládka bola odstránená 20. februára 2018.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m. p.
26. február 2018

Jana Fiľarská

Ďakujem. :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.