Katastrofálna cesta pod zahradkárskou osadou

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Zaslal: Fero, 15. marca 2018

Cesta popri osade šcob je v katastrofálnom stave, je rozbitá zablátená v zime neodhrabaná. V lete je tak prašná že kôly autám sa nedá sedieť pred chatkou. Lokalita pod vlekom patrí k najkrajším miestam v meste a je hamba že športovci alebo mamičky s deťmi sa musia vyhýbať hlbokým výtlkom a o blate ani nehovorím.

21. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetná komunikácia i celá záhradkárska oblasť sa nachádza v katastrálnom území obce Šandal. Váš podnet preto posunieme príslušnej samospráve.

Peter Novák, hovorca mesta Stropkov
22. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme aj my preposlali priamo obci Šandal.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Predmetná komunikácia nie je majetkom obce, ale je majetkom vlastníkov priľahlých nehnuteľností. Napriek tomu obec vždy poskytla pomoc, či už pri odpratávaní snehu alebo pri zasypávaní výtlkov. Predmetný pozemok nie je ani vedený ako komunikácia ale ako orná pôda.

S pozdravom
Jaroslav Mikula

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.