Kukučínova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený
meno
Gabika 28. decembra 2018

V okolí budovy Internátu Teslák, konkrétne v blízkosti mestskej haly, je neustále neporiadok. Dve nádoby nestačia ani v priebehu roka. V tomto období to však už pripomína povianočnú atmosféru podobajucu sa nelichotivému Luníku. I takto vyzerá a vie sa prezentovať malé mesto.

22. február 2019

Gabika

Ako to, že mesto nerieši neporiadok na svojom vlastnom pozemku?!! Vchod do haly, vchod na ihrisko?
22. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
03. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Problém sme riešili s vlastníkom budovy, v ktorej sa nachádzajú malometrážne byty i administratívne priestory. Odporučili sme mu zabezpečiť ešte jednu 1100-litrovú odpadovú nádobu, čo sa aj stalo a preto očakávame, že k podobným problémom už v minulosti nebude dochádzať. Vývoz odpadu tam prebieha raz týždenne.

Dušan Lukáč, poverený vedením podniku Služba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.