Konštantínova ulica

Chýbajúca značka hlavnej cesty

- Konštantínova


02. septembra 2017

Zodpovednosť: Stropkov

Vyriešený
 
Júl 2016

Zakrytá dopravná značka

- Konštantínova


13. júla 2016

Zodpovednosť: Stropkov

Vyriešený
 

Prekážka cestnej premávky

- Konštantínova


13. júla 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Stropkov

Vyriešený
 
Január 2016

Parkovisko či skôr vrakovisko?

- Konštantínova


10. januára 2016

Zodpovednosť: Stropkov

Vyriešený