Asfaltový hrb pri vstupe do areálu školy

Zodpovednosť za riešenie: Studienka

V riešení

Zaslal: Matúš Valter, 27. apríla 2017

Pri vstupe do areálu je na chodníku veľký asfaltový hrb, ktorý šťažuje vstup s kočíkom, na bicykli. Kúsok ďalej, na vjazde je pre zmenu betónový skok.

02. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Čo sa týka tých vstupov do školy aj škôlky, dal som spraviť odborný návrh, ako tento problém vyriešiť a rozpočet na jednotlivé vstupy a v 18 týždni bude mimoriadne zastupiteľstvo, kde túto otázku budeme riešiť.

Starosta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.