Výtlky - mostík pri ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Studienka

Neriešený

Zaslal: Filip Filipov, 04. mája 2017

Cesta pred aj za mostom je prepadnutá + výtlky z oboch strán + zbytočne nánosy štrku.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.