Nová -osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Sergey 19. januára 2021

Uz dlhsie nesvieti poulicne svietidlo na ulici Nova pri odbocke na Pieskovu (Nova 144). V noci je tam uplna tma.

19. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlal som ho kompetentným so žiadosťou o vyjadrenie. Po jeho obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
29. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VPS, že dané svetlo je opravené.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
01. február 2021

Sergey

Dakujem!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.