Karpatská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Stanislav Šimůnek 05. februára 2021

Dobrý deň,

Chcel by som nahlásiť pokazenú žiarovku na Karpatskej (pri odbočke na Kvetnú) nad prechodom pre chodcov.

Ďakujem

05. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som kompetentných o vyjadrenie. Po jeho obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
05. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako je vidieť na priloženej foto, VPS danú lampu opravili.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
08. február 2021

Stanislav Šimůnek

Fantastické, super rýchla oprava. Ďakujem!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.