Okružná-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Jozef 01. apríla 2021

Dobry den, na krizovatke Okruzna-Budovatelska sa nachadza pomerne frekventovany prechod pre chodcov. Chodi tu vela deti a viditelnost chodcov je nizka z dovodu:
-pozdlzneho parkovania aut , aj blizko prechodu
-bujnej vegetacie ktora prekryva znacku STOP
-STOP prekryva znacka koniec zony a vidno ju na poslednu chvilu
-predtym priehladny plot zahrady je uz prekryty foliou.
Zial auta tu nedodrzuju zonu s 20km/h a mnohi soferi ani znacku STOP. Bezne tu lietaju akoby tam ani nebola krizovatka (modry pruh na foto).
Návrh: osetrit zelen aby bolo vidiet znacenie, odsadit parkovanie od prechodu 2 metre vodorovnym znacenim. V nebezpeci su chodzi prichadzajuci zo strany od Zdravotnickej ul.
Dakujem.

01. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Informoval som o ňom VPS Stupava. Po obdržaní ďalších informácií Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
09. september 2021

Darina

Dobrý deň, od zadania podnetu uplynulo viac než 5 mesiacov, chcela by som Vás preto požiadať o aktuálnu informáciu o podniknutých krokoch vedúcich k zlepšeniu situácie v danej lokalite - predovšetkým k zvýšeniu bezpečnosti jednotlivých účastníkov cestnej premávky. Ďakujem
09. september 2021

Jozef

Dobry den, nezmenilo sa vobec nic. Pridavam aktualnu fotku z konca leta. Bujnejuca vegetacia prekryva dopravne znacenie a auta parkuju tesne k prechodu pre chodcov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.