Okružná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Darina 18. septembra 2021

Vďaka za dôkladnú a pravidelnú starostlivosť (údržbu) o verejnú zeleň.

Lokalita: Okružná - vonkajšie parkovacie státia zriadené mestom Stupava na pozemku s parc. č. 284/6 evidovanom na LV č. 2783:
https://kataster.skgeodesy.sk/Portal/api/Bo/GeneratePrfPublic/?cadastralUnitCode=859338&prfNumber=2783&filter=parcelsC:284/6;&outputType=pdf

20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Informoval som o ňom VPS Stupava a po obdržaní informácií Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
29. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VSP Stupava, že daná drevina bude v blízkom čase orezaná.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
29. september 2021

Darina

Dobrý deň pán Kubička, ďakujem za informáciu.
19. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som z VPS Stupava potvrdenie, že kríky sú orezané tak, aby mohli auta parkovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
19. október 2021

Darina

Dobrý deň pán Kubička, informáciu potvrdzujem, v súčasnosti to už vyzerá oveľa lepšie. Ďakujem za pomoc Vám, aj kolegom z VPS. Zostáva už len dúfať, že vodiči budú parkovať svoje motorové vozidlá výhradne na miestach, ktoré sú na tento účel určené (bez rizika ich poškodenia či zranenia) a prestanú blokovať križovatky v danej lokalite.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania