Parkovanie na chodníku Okružna ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Peter 20. mája 2015

Dobrý deň.Chcem upozorniť na parkovanie na chodníku! Tento vodič si zrejme poplietol chodník s parkoviskom,pritom volné parkovacie miesta na parkovanie bolo cca 30 m.

08. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Z Vášho podnetu a priloženej fotografie je zrejmé, že vodič vozidla WV parkoval síce na chodníku, avšak svojim konaním neporušil ustanovenia Zákona č. 8/2009 Z.z. p premávke na pozemných komunikáciách. Žiadam Vás, aby ste v budúcnosti svoj podnet nahlásili bezprostredne po jeho zistení hliadke MsP Stupava na skrátené telefónne číslo 159, alebo na číslo 02/65934100 alebo mobilné číslo 0905 621 454. Hliadky MsP budú daný podnet okamžite preverovať.

Milan Válek, náčelník MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania