Čierna Skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Radovan 14. augusta 2015

Dobrý deň.Toto miesto sa stáva pravidelným terčom "milovníkov prírody" ktorí odpad vyhadzuju radšej do lesa ako to kontajnera.

14. august 2015

Dana

Čierna skládka

Čierna skládka vzniká na začiatku lokality Malý háj, asi 50 m v smere k býv. železničnej trati. Smetí sa tam objavili po akcii "Stupavská osmička" a samozrejme kopa sa začína rozrastať. Ďakujem za vykonanie nápravy.
17. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za podnet. Čierna skládka bola odstránená a okolie bolo vyčistené.

Roman Maroš, primátor
14. september 2015

Lina Holičová

Keď že bývam neďaleko, tak tento problém dobre poznám. Vyhadzuje sa aj ďalej do trávy pod železničným násypom, pri Železničnej na opačnej strane fotografie. Pri moruši som nedávno videla dokonca lebku nejakého zvieraťa, pravdepodobne ošípanej. Aj som chcela poslať podnet s fotkou, ale smeti je všade také množstvo, že som nakoniec rezignovala.
Naďalej nefunguje kontrola a zisťovanie vinníka a bez toho k náprave nedôjde! Pokiaľ smetie odprace a zaplatí mesto, tak vandali nemajú dôvod dodržiavať poriadok !!!
14. september 2015

Michal

Dobry den.Pracovnici ktorí odvažali odpad z tejto čiernej skládky si neviem či nevšimli alebo nechceli všimnut ze sa vedla kopy odpadu nachadza ešte jedna kopa.ktora bola vzdialena od kopy ostatneho odpadu vzdialena cca 50cm.Jedna sa o nebezpecny material ktory nema v prirode co robit - sklena vata.Foto prikladam.
14. september 2015

Michal

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.