Úprava terénu na Mierovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Zaslal: František Šrank, 23. augusta 2015

Chcem poukazat na neupraveny teren na Mierovej ulici pred smetiskom pocnuc ulicou na Aleji az na koniec /po zberny dvor/ popravej strane. Na jesen 2014 sa tam vysadili stromy, co bolo potesujuce a odvtedy tune bol nikto z TS..?!. Teren je neupraveny /nezrovnany/, burina siaha pomaly do 2 metrov. Stromy dostali takisto zabrat vplyvom extremnych horucav, nikoho nenapadlo to prist poliat, coho dosledkom je vyhynutie niektorych stromov.
Z toho vyplyva logicka otazka: kedy sa teren upravi/splaniruje, da do roviny /bude potrebne doviezt aj zeminu/ a kedy sa vysadi trava a do planu treba dat aj to aby sa stromy cez letne extremne horucavy chodili polievat?

02. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za podnet. Po Vašom nahlásení prišlo k úprave terénu a zelene.

Roman Maroš, primátor
02. september 2015

František Šrank

Dakujem /aj v mene ostatnych obcanov/ za promptne riesenie.
Burina sa pokosila, teren sa zrovnal ale práce sa urobili tak na 50%..
Zostali tam velke kamene. teren je "narychlo" zrovnany a trava sa nevysadila, nova zemina sa takisto nadoviezla..
Dalej tam chyba poklop na kanal, ked tam padne male dieta, bude neskoro.
Este ma zaujima kedy sa tam urobi chodnik, lebo mam dojem, ze je tam planovany alebo sa mylim?
Dakujem
12. október 2015

František Šrank

Neupravený terén naMierovej

František Šrank: Prace ala PAT a MAT pokracuju... Je fakt neuveritelne ako sa moze dnes tak pracovat, ja by som si to v praci dovolit nemohol.
Konkretne: Teren je zrovnany zemou plnou kamenov, ta zem zrejme smerovala na smetisko. Potom sa najvacsie kamene zhrabali na kopky ale tie kopky su tam dodnes, uz opat niekolko tyzdnov! Samozrejme kedze poda, ktora sa tam naviezla, je plna kamenov, dosledkom toho sa budu pri koseni nicit kosacky...
Dalej sa tam trava nevysadila, cize tam nebude rast trava ale burina.
Poklop na kanal je am tiez dany tak aby bol...
Dalej je tam vyklopena zemina, ktora sa nerozhrabala...
Takisto som nedostal odpoved, ci sa tam bude robit chodnik.
Pripajam fotky.
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený.

Marián Závodný, riaditeľ VPS

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.