Označenie ulice Na dieloch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Ľuboš Geschnábel 26. augusta 2016

Dlhodobo chýbajúce označenie ulice Na dieloch.
Na označenie môže byť využitá plocha oplotenie Na dieloch 1.

31. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Tabuľu na označenie sme dali vyrobiť, po dodaní bude umiestnená. Poprosím poslať nám Váš kontakt na adresu zuzana.loviskova@stupava.sk, aby sme sa s Vami spojili a dohodli si miesto, kde tabuľu osadíme.

Zuzana Lovíšková
ved.odd.všeobecnej a vnútornej správy
12. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

označenie ulice prebehlo minulý týždeň.

Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.