Odstránenie grafitty - Zemanská a Agátova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Róbert Mifkovič 12. marca 2017

Žiadam o odstránenie graffity z informačnej tabule na Agátovej pri trhovisku a na dopravnej značke na Zemanskej ulici. Ďakujem.

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Dopravná značka bola pracovníkmi VPS Stupava vyčistená. Mapu sme objednali a po dodaní bude následne vymenená za poškodenú.

Mgr. Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy
21. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mapa bola znovu nalepená.

S pozdravom

Mgr. Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania