Rozhlas - ulica Sama Tomášika

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Neriešený

Zaslal: Katka, 31. augusta 2017

Na ulici Sama Tomášika chýba mestský rozhlas, chcem sa spýtať či vôbec uvažujete o nainštalovaní rozhlasu alebo v budúcnosti bude aj tu, nakoľko my obyvatelia tejto ulice nevieme, čo sa v meste deje a bude diať, príp. vypnutie vody elektriny a pod.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.