Čierna skládka - ľudia bez domova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení

Zaslal: Martin, 01. septembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

V areali Lesov ziju ludia bez domova, pricom donasaju tam rozne odpady, nepouzite ostavaju volne pohodene.Chapem, ze je to objekt patriaci Lesom.
Vecer zakladaju ohen, su hlucni. Potrebu vykonavaju priamo v areali.

13. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme zaevidovali a postúpili na riešenie referátu odpadového hospodárstva. O riešení podnetu Vás budeme priebežne informovať.



Mgr. Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.