Skládka odpadu na Devínskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení

Zaslal: Martin, 10. septembra 2017

Dobrý deň, pri opustenej budove na Devínskej ceste sa pomaly vytvára čierna sládka. Je možné s tým niečo urobiť? Taktiež aj udržiavanie zelene je v okolí budovy zanedbaný. Ďakujeme

12. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme zaevidovali a postúpili na riešenie referátu odpadového hospodárstva. O riešení podnetu Vás budeme priebežne informovať.


Mgr. Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy
27. október 2017

Martin

Dobrý deň, chcel by som sa informovať ako sa pokračuje pri riešení nahláseného podnetu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.