Blokovanie Bezručovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení

Zaslal: Peter, 14. septembra 2017

Pred bytovkou Bezručova 28 neustále parkujú autá čím blokujú obojsmerný prejazd. Privolaná hliadka si nevykonáva svoju prácu dostatočne a nedbá na dodržiavanie všetkých pravidiel cestnej premávky (parkovanie v protismere na obojsmernej ceste, minimálne 3 metre pre každý jazdný pruh, prednostné použitie vyznačených parkovacích miest).

03. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme zaevidovali a postúpili na riešenie MsP Stupava. O riešení podnetu Vás budeme priebežne informovať.


Mgr. Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy
08. október 2017

Peter Ferenc

To isté platí aj pred obytným komplexom Avana,kde zaparkované autá bránia vo výhlade pri výjazde a bránia prejazdu !

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.