Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Zaslal: Iveta Rumann, 30. októbra 2017

nefunkcne verejne osvetlenie. 2 lampy v hornej casti ul. J. Ondrusa.

04. november 2017

tomas

Chcel by som poukazat na to ze na lampach je na dnesnu dobu pre mna az prekvapivo qr kod ( za info a toto vylepsenie dakujem prispevku mesta stupava na fb strankach) ktory treba naskenovat a odosle sa hlasenie o nefunkcnej lampe priamo tomu komu ma. Ja som tak spravil pri lampe ktora je pri nasom dome na jana ondrusa a dnes uz svieti. Pekny den.
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený.

Marián Závodný, riaditeľ VPS

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.