Zvalená značka - cyklochodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Zaslal: Jan Bakos, 05. februára 2018

Na začiatku cyklochodníka (hneď za železničným priecestím) je zvalená značka. Prosím o jej opravu.

20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol vyriešený, za pomoci VPS.

Lívia Štulajterová, referent dopravy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.