Cesta v dezolátnom stave v obývanej oblasti - Nová Stupava

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Maroš Štrajanek 19. februára 2018

Po ceste sa takmer nedá prejsť autom, množstvo hlbokých výtlkov, keď to v zime namrzne výtlky sú také veľké že autá tam chytajú podvozok je tam reálne riziko poškodenia auta.

Prosíme o urýchlené zabezpečenie opravy cesty.

19. február 2018

Maroš Štrajanek

Cesta 2.časť obývaná časť Nová Stupava

Výtlky, rozbitá cesta a naplaveniny z nespevnenej cesty. Dlhodobo zanedbaná cesta v obývanej časti.
Prosíme o návrh rozumného riešenia, ktoré vydrží viac ako 3 týždne keď sa cesta zasype štrkom....
Oba úseky cesty pred rodinnými domami sú v horšom stave ako lesné cesty v okolí...
21. február 2018

popo

začínam byť skeptický voči opravám/tvorbe ciest v stupave, ked som si pozrel návrh rozpočtu na r. 2018, okrem vybudovania parkoviska pri zdravotnom stredisku na ktoré bolo vyčlenených 30tis€.Lebo potom tam už nevidím iné fin. prostriedky na nové cesty v stupave. Tak ako sa už dávno slubuje nový asfaltový koberec na štúrovej a iných podobných uliciach (a nie je ich málo v stupave) tak podobný osud postihne aj vyššie odfotenú cestu. :-(
09. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet. Na Vami označenej účelovej komunikácii sa vykoná nevyhnutná údržba v jarných mesiacoch tohto roku.

S pozdravom

Ing. Lívia Štulajterová
referát územného plánovania a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania