Oprava chodnika na Mlynskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení

Prosim o opravu rozbiteho chodnika na Mlynskej ulici. Je to hlavny tah na trhovisko ale aj pre mamicky s kocarom je tento usek problemovy.

02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš podnet. Oprava predmetného chodníka nie je zaradená do plánu opráv chodníkov a miestnych komunikácií na r. 2018. Mestský úrad preverí možnosť zaradenia chodníka do opráv výtlkov na tento rok.

S pozdravom

Ing. Lívia Štulajterová
referát územného plánovania a dopravy
MsÚ Stupava
18. marec 2019

Miro Kulich

Nove osvetlanie, ale chodnik v hroznom stave.
19. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
16. február 2020

Buckova

Mlynská-chodník-poškodená dlažba

problém bol oznamený už pred 2 rokmi a chodník je stále horší a horší... na veľký počet prechádzajucich ľudí, kočíkov, psov, bicyklov je priúzky
18. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zistím, aký je aktuálny stav plánu opráv chodníkov na tento rok a či daný chodník je v ňom zaradený. Po obdržaní informácií, Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
18. február 2020

Sveto

Chodník na Mlynskej je značne poškodený, treba ho opraviť !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania