Zanesená cyklotrasa Stupava - Morava

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Jan Bakos 12. júla 2018

Cyklochodník zo Stupavy smerom na Moravu je krásny, ale zanesený štrkom a pieskom.
Prosím kompetentných o urýchlené odstránenie týchto zdraviu a (v klesaniach) životu nebezpečných nánosov.
Tiež prosím o zavedenie opatrení, ktoré by do buducna tieto nánosy minimalizovali.

18. júl 2018

Radovan

Mesto Stupava nema šancu zaviest žiadne opatrenia,lebo ich jedina odpoved na každe riešenie je že nie su peniaze na nič!Ludia len nech pekne platia dane pomaly aj za vzduch a mesto Stupava ich vsetky totalne rozkradne a rozflaka.
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z Referátu územného plánovania a dopravy:
"Cyklotrasu pravidelne udržiava VPS, a popri cykloceste bola opravená cesta pre motorové vozidlá (foto v prílohe), čo taktiež pozitívne ovplyvnilo zanášanie cyklotrasy."

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.