Ihrisko pri kulturáku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Ľubomíra Hlošková 31. októbra 2018

Utrhnuté lano na detskej preliezke.

12. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, poškodené lano na detskom ihrisku bolo už vymenené.

S pozdravom
Kto? Mesto Stupava - Oddelenie údržby majetku

Denisa Komíneková
PR a marketing
Mestský úrad Stupava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania