Rozbité sklo na detskom ihrisku fifidlový lesik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Elena 12. novembra 2018

Na detskom ihrisku "fifidlovy lesik" je rozbita flasa. Je to pre deti nebezpecne. Dakujem za upratanie.

21. november 2018

Jozef Mráz

A vy nemáte ruky? tých pár kúskú skua by Vám zabrauo méň roboty jak napísat tento podnet...
21. november 2018

popo

tiež mám pocit, že pozbieranie tých pár kúskov skla by bolo rýchlejšie, ako niečo písať na web
11. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

úlomky skla boli ešte v minulom roku pozbierané.

S pozdravom

Denisa Komíneková
Marketing a PR
Mestský úrad Stupava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania